• TAILOR MADE SOLUTIONS
  • FAST DELIVERY !
  • ONLY THE BEST BRANDS
  • HIGHEST QUALITY

Mediaconverters

Om eenvoudig en plug & play uw netwerk over de glasvezelkabel te transporteren zijn media converters de juiste oplossing wanneer een netwerk switch niet de juiste keuze is.

Mogelijkheden

Afhankelijk van de gewenste netwerksnelheid, en de gebruikte glasvezelconnector bieden wij onderstaande mogelijkheden.

  • 10/100 MB (Fast Ethernet)
  • 10/100/1000 MB ( Gigabit Ethernet )
  • Singlemode glasvezel
  • Multimode glasvezel
  • SC connector
  • LC connector ( in combinatie met GBIC / SFP module )
  • ST connector

De door ons aangeboden media converters zijn enkel voor professioneel gebruik en zijn plug & play.

Multimode

Singlemode

Specials