• TAILOR MADE SOLUTIONS
  • FAST DELIVERY !
  • ONLY THE BEST BRANDS
  • HIGHEST QUALITY

KTI SFP-FC-M-A SFP module 100 MB-FX 2km

Artikelcode KT1082

Productomschrijving

  • SFP module 100 MB-FX multimode
  • 2 km
  • LC duplex

36.99

(€44,76 incl. btw)

Op voorraad

Beschrijving

De KTI SFP-FC-M-A fast ethernet SFP module kan gebruikt worden in KTI mediaconverters die geschikt zijn voor een 100 MB-FX SFP module.

Specificaties

  • Merk: KTI Networks
  • Type: Fast ethernet, 100 MB-FX
  • Connector: LC duplex
  • Mode: Multimode
  • Golflengte: 1310 nm
  • Afstand 2 km
  • Temperatuur: 0-70°C