• TAILOR MADE SOLUTIONS
  • FAST DELIVERY !
  • ONLY THE BEST BRANDS
  • HIGHEST QUALITY

KTI KC-300D-C 10/100 MB RJ45 naar 100 MB-FX SC 2 km

Artikelcode KT1022

Productomschrijving

  • 10/100 MB RJ45 naar 100 Mbps-FX multimode SC duplex
  • 2 km

67.80

(€82,04 incl. btw)

Op voorraad

Beschrijving

De KTI KC-300D-C mediaconverter is uitgerust met een 10/100 MB RJ45 poort en een 100 MB-FX multimode SC poort.

Specificaties

  • Merk: KTI Networks
  • Poort 1: Koper 10/100 MB RJ45
  • Poort 2: Glasvezel 100 MB-FX, multimode SC
  • Mode: Multimode
  • Type: Fast ethernet
  • Golflengte: 1310 nm
  • Afstand: 2 km
  • Voeding: +5~+12V DC
  • Afmetingen [W x D x H]: 108 x 72,5 x 23 mm
  • Gewicht: 210 gram
  • Temperatuur: -5 ~50°C