• TAILOR MADE SOLUTIONS
  • FAST DELIVERY !
  • ONLY THE BEST BRANDS
  • HIGHEST QUALITY

MPO glasvezel patchkabel 50/125 OM2 Methode A L=30 meter

Artikelcode DN-2566-30

Productomschrijving

MPO patchkabel 50/125 OM2 Methode A L=30 meter

141.05

(€170,67 incl. btw)

Op voorraad

Specificaties

  • Connector: MPO female
  • Polish: PC
  • Vezel type: 50/125 OM2
  • Mode: multimode
  • Kleur: oranje
  • Aantal vezels: 12
  • Kabel diameter: 3 mm
  • Kabel mantel: LSOH
  • Lengte: 30 meter